![](/cms/photos/thumbs/ellada-320x240--4532915563.jpg)
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2018 στο Διοικητήριο της Λακωνίας
Τετάρτη, 3 Οκτωβρίου 2018
· Με τον πολυσέβαστο μας γέροντα πατέρα Γεώργιο Μπλάθρα, ο οποίος αποτελεί ορόσημο στη ζωή μας και με την σοφία του γεμίζει τις ψυχές όλων με γαλήνη και αγάπη, συζητήσαμε την Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2018 στο Διοικητήριο της Λακωνίας μας, για το έργο της ασφαλτόστρωσης του δρόμου προς τον Άγιο Ιωάννη Κούρο της Ενορίας Βαμβακούς.
![](/cms/photos/thumbs/ellada-200x300--9416628824.jpg)
![](/cms/photos/thumbs/ellada-200x300--6668241331.jpg)
![](/cms/photos/thumbs/ellada-200x300--427962626.jpg)