![](/cms/photos/thumbs/ellada-320x240--1023781673.jpg)
Διοικητής Περιφερειακής Πυροσβεστικής Αττικής
Πέμπτη, 9 Αυγούστου 2018
Κατόπιν συνεδριάσεως του Πρωτοβάθμιου Ανωτάτου Συμβουλίου του Πυροσβεστικού Σώματος για τη διενέργεια τακτικών κρίσεων έτους 2016 των ανωτάτων Αξιωματικών ο Αρχιπύραρχος Κωνσταντίνος Γιόβας του Δημητρίου Διοικητής Περιφερειακής Πυροσβεστικής Διοίκησης Πελοποννήσου, προήχθη στο βαθμό του Υποστρατηγού αναλαμβάνοντας καθήκοντα Διοικητή Περιφερειακής Πυροσβεστικής Διοίκησης Αττικής.
![](/cms/photos/thumbs/ellada-200x300--9367966023.jpg)